LTFD6001ZX00
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ACS 145VDC 600A L17T DISCONNECT
Φύλλα δεδομένων: LTFD6001ZX00.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 149 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LTFD6001ZX00
Αριθμός εξαρτήματος LTFD6001ZX00 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή ACS 145VDC 600A L17T DISCONNECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 149 pcs Φύλλο δεδομένων LTFD6001ZX00.pdf
Τάση 145V Τύπος Switch
Σειρά LTFD 6001 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα 600A