LT600601CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: LT600601CR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LT600601CR
Αριθμός εξαρτήματος LT600601CR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4784 pcs Φύλλο δεδομένων LT600601CR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά LT Αλλα ονόματα LT60060-1CR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 1" Dia x 1.563" L (25.4mm x 39.7mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class T Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 60A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνία Finish -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LT6005HGN#TRPBF
LT6005HGN#TRPBF
Κατασκευαστές: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή: IC OPAMP GP 3KHZ RRO 16SSOP
Σε απόθεμα: 31373 pcs
Κατεβάστε: LT6005HGN#TRPBF.pdf
RFQ
LT600603CR
LT600603CR
Σε απόθεμα: 4669 pcs
Κατεβάστε: LT600603CR.pdf
RFQ
LT600C
LT600C
Περιγραφή: GDT 600V SURFACE MOUNT