LSRU-115-AL-3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC
Φύλλα δεδομένων: LSRU-115-AL-3.pdf
Κατάσταση RoHs Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 595 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LSRU-115-AL-3
Αριθμός εξαρτήματος LSRU-115-AL-3 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 595 pcs Φύλλο δεδομένων LSRU-115-AL-3.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LSRU
LSRU
Περιγραφή: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS