LR604003CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE HLDR CART 600V 400A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: LR604003CR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR604003CR
Αριθμός εξαρτήματος LR604003CR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE HLDR CART 600V 400A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5445 pcs Φύλλο δεδομένων LR604003CR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά Class R Αλλα ονόματα LR60400-3CR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος ασφάλισης Holder
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 2.843" Dia x 11.626" L (72.2mm x 295.3mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R Λεπτομερής περιγραφή Fuse Holder 400A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 400A Επικοινωνία Υλικό -