LNRK05.6T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LNRK05.6T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 5.6A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: LNRK05.6T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNRK05.6T
Αριθμός εξαρτήματος LNRK05.6T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 5.6A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5789 pcs Φύλλο δεδομένων LNRK05.6T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα LLNRK 5 6/10
LLNRK05.6
LLNRK5.6
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 5.6A