LNRK02.5T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LNRK02.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: LNRK02.5T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNRK02.5T
Αριθμός εξαρτήματος LNRK02.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6537 pcs Φύλλο δεδομένων LNRK02.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα LLNRK 2 1/2
LLNRK02.5
LLNRK2.5
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A