LJ600303SR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: LJ600303SR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LJ600303SR
Αριθμός εξαρτήματος LJ600303SR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5567 pcs Φύλλο δεδομένων LJ600303SR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά LJ Αλλα ονόματα LJ60030-3SR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class J Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
τρέχουσα Αξιολόγηση 30A Επικοινωνία Υλικό -