LH250301SR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: LH250301SR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LH250301SR
Αριθμός εξαρτήματος LH250301SR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5148 pcs Φύλλο δεδομένων LH250301SR.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά LH Αλλα ονόματα LH25030-1SR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα NLN, RLN Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 30A Επικοινωνία Υλικό -