LFR254003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOCK CART 250V 400A DIN
Φύλλα δεδομένων: 1.LFR254003C.pdf2.LFR254003C.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 96 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFR254003C
Αριθμός εξαρτήματος LFR254003C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 250V 400A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFR254003C.pdf2.LFR254003C.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά LFR Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 3 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 2.406" Dia x 8.626" L (61.1mm x 219.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 400A 250V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
τρέχουσα Αξιολόγηση 400A Επικοινωνία Υλικό -