LFJ604003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ604003C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN
Φύλλα δεδομένων: 1.LFJ604003C.pdf2.LFJ604003C.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 130 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 130 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFJ604003C
Αριθμός εξαρτήματος LFJ604003C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFJ604003C.pdf2.LFJ604003C.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά LF Αλλα ονόματα LFJ60400-3C
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 2" Dia x 7.126" L (50.8mm x 181mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class J
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 400A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 400A