LFG480302PQDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG480302PQDINR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: LFG480302PQDINR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFG480302PQDINR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3162 pcs Φύλλο δεδομένων LFG480302PQDINR.pdf
Τάση 480V Στυλ λήξης Screw Terminal, Pressure Plate
Σειρά LF Αλλα ονόματα LFG48030-2PQDINR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 0.406" Dia x 1.626" L (10.3mm x 41.3mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class G
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 480V 2 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 30A