LCF121002A650TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 2LN 100MA 65 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LCF121002A650TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LCF121002A650TG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CMC 2LN 100MA 65 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 661148 pcs Φύλλο δεδομένων LCF121002A650TG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.050" L x 0.039" W (1.27mm x 1.00mm) Σειρά LCF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1210 Metric), 4 Lead Αλλα ονόματα F10167TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 65 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.026" (0.65mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 65 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 4 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 4 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -