LA70QS2504
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 250A 700VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70QS2504.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 338 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 338 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70QS2504
Αριθμός εξαρτήματος LA70QS2504 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 250A 700VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 338 pcs Φύλλο δεδομένων LA70QS2504.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm) Σειρά POWR-GARD® LA70QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70QS250-4
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 250A