LA70QS1504
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 150A 700VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70QS1504.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 553 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70QS1504
Αριθμός εξαρτήματος LA70QS1504 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 150A 700VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 553 pcs Φύλλο δεδομένων LA70QS1504.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Σειρά POWR-GARD® LA70QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70QS150-4
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 150A