LA30QS800128
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 800A 300VAC/DC PUCK
Φύλλα δεδομένων: LA30QS800128.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 134 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 134 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA30QS800128
Αριθμός εξαρτήματος LA30QS800128 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 800A 300VAC/DC PUCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 134 pcs Φύλλο δεδομένων LA30QS800128.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 300V
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 2.591" L (76.20mm x 65.80mm) Σειρά POWR-GARD® LA30QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck Αλλα ονόματα LA30QS800-128
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 800A