LA15QS42
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LA15QS42
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 4A 150VAC/VDC 5AG
Φύλλα δεδομένων: LA15QS42.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA15QS42
Αριθμός εξαρτήματος LA15QS42 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 4A 150VAC/VDC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3513 pcs Φύλλο δεδομένων LA15QS42.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" Dia x 1.500" L (10.40mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® LA15QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα LA15QS4-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 4A