LA15QS202
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LA15QS202
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 20A 150VAC/VDC 5AG
Φύλλα δεδομένων: LA15QS202.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA15QS202
Αριθμός εξαρτήματος LA15QS202 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 20A 150VAC/VDC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3749 pcs Φύλλο δεδομένων LA15QS202.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" Dia x 1.500" L (10.40mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® LA15QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα LA15QS20-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τάξη -