LA15QS1304
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 130A 150VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA15QS1304.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA15QS1304
Αριθμός εξαρτήματος LA15QS1304 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 130A 150VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1119 pcs Φύλλο δεδομένων LA15QS1304.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.130" Dia x 1.161" L (28.70mm x 29.50mm) Σειρά POWR-GARD® LA15QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA15QS130-4
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 130A