L70QS300.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 300A 700VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.L70QS300.X.pdf2.L70QS300.X.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 576 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L70QS300.X
Αριθμός εξαρτήματος L70QS300.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 300A 700VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 576 pcs Φύλλο δεδομένων 1.L70QS300.X.pdf2.L70QS300.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 2.844" L (50.80mm x 72.24mm) Σειρά POWR-SPEED™ L70QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Αλλα ονόματα L70QS300 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 16296 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 300A