L60S17.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: L60S17.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 17.5A 600VAC
Φύλλα δεδομένων: L60S17.5T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L60S17.5T
Αριθμός εξαρτήματος L60S17.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 17.5A 600VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3393 pcs Φύλλο δεδομένων L60S17.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Σειρά POWR-GARD® L60S Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Αλλα ονόματα L60S 17 1/2
L60S17.5
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 17.5A Τάξη -