L60030M2SQDINR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: 1.L60030M2SQDINR.pdf2.L60030M2SQDINR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος L60030M2SQDINR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7570 pcs Φύλλο δεδομένων 1.L60030M2SQDINR.pdf2.L60030M2SQDINR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal, Quick Connect
Σειρά L600 Αλλα ονόματα L60030M-2SQDINR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα MIDGET
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 30A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Finish Tin
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
L60030M2PQDINR
L60030M2PQDINR
Σε απόθεμα: 5772 pcs
Κατεβάστε: L60030M2PQDINR.pdf
RFQ
L60030M3PQDIN
L60030M3PQDIN
Σε απόθεμα: 5056 pcs
Κατεβάστε: L60030M3PQDIN.pdf
RFQ
L60030M2SQDIN
L60030M2SQDIN
Κατεβάστε: L60030M2SQDIN.pdf
L60030M3CDIN
L60030M3CDIN
Κατεβάστε: L60030M3CDIN.pdf
L60030M3PQ
L60030M3PQ
Περιγραφή: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Κατεβάστε: L60030M3PQ.pdf
L60030M2SQ
L60030M2SQ