L60030M1PQDIN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: 1.L60030M1PQDIN.pdf2.L60030M1PQDIN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L60030M1PQDIN
Αριθμός εξαρτήματος L60030M1PQDIN Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8305 pcs Φύλλο δεδομένων 1.L60030M1PQDIN.pdf2.L60030M1PQDIN.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Σειρά L600 Αλλα ονόματα L60030M-1PQDIN
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα MIDGET
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 30A