L60030C3PQDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: 1.L60030C3PQDINR.pdf2.L60030C3PQDINR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος L60030C3PQDINR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4382 pcs Φύλλο δεδομένων 1.L60030C3PQDINR.pdf2.L60030C3PQDINR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Σειρά L600 Αλλα ονόματα L60030C-3PQDINR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class CC
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 30A