L15S350.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S350.T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: L15S350.T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 350A 150VAC/100VDC
Φύλλα δεδομένων: L15S350.T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L15S350.T
Αριθμός εξαρτήματος L15S350.T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 350A 150VAC/100VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2028 pcs Φύλλο δεδομένων L15S350.T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm) Σειρά POWR-GARD® L15S
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα L15S 350
L15S350
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 350A