L15S040.TX100
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S040.TX100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 40A 150VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: L15S040.TX100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L15S040.TX100
Αριθμός εξαρτήματος L15S040.TX100 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 40A 150VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2556 pcs Φύλλο δεδομένων L15S040.TX100.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD® L15S
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα L15S 40A
L15S040.TX100LF
L15S040.TX100LF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 40A