KLKD.750H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.750H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: KLKD.750H
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 750MA 600VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKD.750H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKD.750H
Αριθμός εξαρτήματος KLKD.750H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 750MA 600VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6803 pcs Φύλλο δεδομένων KLKD.750H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKD
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.234 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 0.402 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Τάξη -