K1200S1URP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K1200S1URP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SIDAC 110-125V 1A UNI DO-214AC
Φύλλα δεδομένων: K1200S1URP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του K1200S1URP
Αριθμός εξαρτήματος K1200S1URP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDAC 110-125V 1A UNI DO-214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176361 pcs Φύλλο δεδομένων K1200S1URP.pdf
Τάσης - ράμπας 110 ~ 125V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα F6681CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή Diac/Sidac Thyristor 110 ~ 125V 1A DO-214AC (SMA) Τρέχουσα - Μέγιστη παραγωγή 1A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 80mA Τρέχουσες - ράμπας 10µA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
K120J10C0GF5TH5
K120J10C0GF5TH5
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Κατεβάστε: K120J10C0GF5TH5.pdf
RFQ
K12055
K12055
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: STRIPPER HEAVY DUTY KNURLED JAW
Κατεβάστε: K12055.pdf
RFQ
K1200G
K1200G
Περιγραφή: SIDAC 110-125V 1A DO15
Κατεβάστε: K1200G.pdf
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEAVY DUTY KLEIN KURVE WIRE STRI
Κατεβάστε: K12054.pdf
K1200GURP
K1200GURP
Περιγραφή: SIDAC 110-125V 1A UNI DO-15
Κατεβάστε: K1200GURP.pdf
K1200S
K1200S
Περιγραφή: SIDAC 110-125V 1A DO214