JLLS110.XXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS110.XXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUS 600V F/A CLASS T 110A PLTD
Φύλλα δεδομένων: JLLS110.XXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JLLS110.XXP
Αριθμός εξαρτήματος JLLS110.XXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUS 600V F/A CLASS T 110A PLTD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1476 pcs Φύλλο δεδομένων JLLS110.XXP.pdf
Σειρά * Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JLLS100.V
JLLS100.V
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 3132 pcs
Κατεβάστε: JLLS100.V.pdf
RFQ
JLLS110.X
JLLS110.X
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 110A 600VAC/300VDC