HVR250P180UF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 180MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: HVR250P180UF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HVR250P180UF
Αριθμός εξαρτήματος HVR250P180UF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 180MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4709 pcs Φύλλο δεδομένων HVR250P180UF.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 15s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.201" W (10.40mm x 5.10mm) Σειρά POLY-FUSE®, HVR250
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 4 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 800 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.217" (5.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.20mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 180mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 650mA Τρέχουσες - Max 10A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 180mA εγκρίσεις cURus, TUV