HE751A2400
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
HE751A2400 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 500MA 24V
Φύλλα δεδομένων: HE751A2400.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HE751A2400
Αριθμός εξαρτήματος HE751A2400 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80399 pcs Φύλλο δεδομένων HE751A2400.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 300VDC - Max
Σειρά HE700 Χρόνος αποδέσμευσης 1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα HE595
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 1ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.15 kOhms πηνίο ισχύος -
πηνίο Τρέχουσα 11.1mA