HE722A1240
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED DPST 500MA 12V
Φύλλα δεδομένων: HE722A1240.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HE722A1240
Αριθμός εξαρτήματος HE722A1240 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RELAY REED DPST 500MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4514 pcs Φύλλο δεδομένων HE722A1240.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VDC - Max
Σειρά HE700 Χρόνος αποδέσμευσης 1ms
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 1ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά EMI Shielded Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 500 Ohms πηνίο ισχύος -
πηνίο Τρέχουσα 24.0mA