GTCA28-401L-P05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-401L-P05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 400V 15% 5KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.GTCA28-401L-P05.pdf2.GTCA28-401L-P05.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GTCA28-401L-P05 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 400V 15% 5KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4723 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GTCA28-401L-P05.pdf2.GTCA28-401L-P05.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 400V Ανοχή ±15%
Σειρά GT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 400V 5000A (5kA) ±15% 2 Pole Through Hole