FLSR090.VXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 90A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR090.VXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR090.VXID
Αριθμός εξαρτήματος FLSR090.VXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 90A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1637 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR090.VXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα FLSR 90ID
FLSR090ID
FLSR90ID
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 90A