FLSR02.5TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR02.5TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR02.5TXID
Αριθμός εξαρτήματος FLSR02.5TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3832 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR02.5TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLSR 2-1/2ID
FLSR02.5ID
FLSR2.5ID
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, QPL, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLSR020.T
FLSR020.T
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 6164 pcs
Κατεβάστε: FLSR020.T.pdf
RFQ
FLSR015.TXID
FLSR015.TXID
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 11201 pcs
Κατεβάστε: FLSR015.TXID.pdf
RFQ
FLSR02.5T
FLSR02.5T
Κατεβάστε: FLSR02.5T.pdf
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Κατεβάστε: FLSR025.T.pdf
FLSR02.8TXID
FLSR02.8TXID
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 2.8A 600VAC/300VDC
Κατεβάστε: FLSR02.8TXID.pdf
FLSR02.8T
FLSR02.8T
Κατεβάστε: FLSR02.8T.pdf
FLSR025.TXID
FLSR025.TXID