FLSR01.5TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR01.5TXID.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR01.5TXID
Αριθμός εξαρτήματος FLSR01.5TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4632 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR01.5TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLSR 1-1/2ID
FLSR01.5ID
FLSR1.5ID
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A