FLSR.500TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR.500TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR.500TXID
Αριθμός εξαρτήματος FLSR.500TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4902 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR.500TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLSR 1/2ID
FLSR.500ID
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA