FLNR.250T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR.250T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 250MA 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR.250T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR.250T
Αριθμός εξαρτήματος FLNR.250T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 250MA 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6326 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR.250T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLNR 1/4A
FLNR.250
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA