FLEX-14-7-10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FLEX-14-7-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Φύλλα δεδομένων: 1.FLEX-14-7-10.pdf2.FLEX-14-7-10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLEX-14-7-10
Αριθμός εξαρτήματος FLEX-14-7-10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112983 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FLEX-14-7-10.pdf2.FLEX-14-7-10.pdf
Τάση - εναλλαγή DC 200V Τάση - εναλλαγή AC 140V
Τύπος Glass Body Στυλ λήξης Axial
Μέγεθος - Σώμα 0.090" Dia x 0.551" L (2.28mm x 14.00mm) Σειρά FLEX-14
Χρόνος αποδέσμευσης 0.2ms Εύρος έκδοσης -
Ισχύς - Ονομαστική 10W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα F7852
FLEX-14-7-10-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Λειτουργήστε Ώρα 0.55ms Λειτουργία εύρους 7 ~ 10AT
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 68 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.744" (44.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Glass Body Reed Switch SPST-NO 7 ~ 10AT Operate Range 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140V Through Hole Τρέχουσα - Εναλλαγή 350mA (AC), 500mA (DC)
Τρέχουσα - Μεταφορά 1A (DC) Κύκλωμα SPST-NO
χωρητικότητα 0.2pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLEXI-BNC-868
FLEXI-BNC-868
Κατασκευαστές: RF Solutions
Περιγραφή: RF ANT 868MHZ WHIP STR BNC CONN
Κατεβάστε: FLEXI-BNC-868.pdf
RFQ
FLEXI-BNC-433
FLEXI-BNC-433
Κατασκευαστές: RF Solutions
Περιγραφή: RF ANT 433MHZ WHIP STR BNC CONN
Κατεβάστε: FLEXI-BNC-433.pdf
RFQ
FLEX3
FLEX3
Κατασκευαστές: Amprobe
Περιγραφή: TRANS FLEX CURRNT DM-IIIS 3000A