DSLP0080T023G6RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SIDACTOR G.FAST 8V 30A SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: DSLP0080T023G6RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSLP0080T023G6RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR G.FAST 8V 30A SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106965 pcs Φύλλο δεδομένων DSLP0080T023G6RP.pdf
Τάσης - Σύσφιξη - Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά SIDACtor®
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Αλλα ονόματα F6926DKR Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
εφαρμογές Broadband
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSLE13(A)B
DSLE13(A)B
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: DBL KEY EXCHANGE FLAT ACT
Σε απόθεμα: 73 pcs
Κατεβάστε: DSLE13(A)B.pdf
RFQ
DSLE14(D E)
DSLE14(D E)
Περιγραφή: DBL KEY 2 KEYS IN STANDARD ACTR
Σε απόθεμα: 95 pcs
Κατεβάστε: DSLE14(D E).pdf
RFQ
DSLE14(B D)
DSLE14(B D)
Σε απόθεμα: 96 pcs
Κατεβάστε: DSLE14(B D).pdf
DSLP0180T023G6RP
DSLP0180T023G6RP
Περιγραφή: SIDACTOR G.FAST 18V 30A SOT23-6
Σε απόθεμα: 98184 pcs
Κατεβάστε: DSLP0180T023G6RP.pdf
DSLE13(B)C
DSLE13(B)C
Σε απόθεμα: 97 pcs
Κατεβάστε: DSLE13(B)C.pdf
Περιγραφή: SIDACTOR G.FAST 24V 30A SOT23-6
Κατεβάστε: DSLP0240T023G6RP.pdf
Περιγραφή: SIDACTOR G.FAST 36V 30A SOT23-6
DSLGP9
DSLGP9
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: NON-ADHESIVE TAG STOCK GIGA
Κατεβάστε:
DSLGP
DSLGP
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: LABEL GIGA PUNCH NON-ADH
Κατεβάστε:
Περιγραφή: SIDACTOR G.FAST 12V 30A SOT23-6
DSLE12(A)B
DSLE12(A)B
Σε απόθεμα: 84 pcs
Κατεβάστε: DSLE12(A)B.pdf
DSLE12(B)C
DSLE12(B)C
Περιγραφή: DBL KEY KEY EXCHANGE FLAT ACTR
Σε απόθεμα: 99 pcs
Κατεβάστε: DSLE12(B)C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών