CCMR04.5TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR04.5TXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/250VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.CCMR04.5TXP.pdf2.CCMR04.5TXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCMR04.5TXP
Αριθμός εξαρτήματος CCMR04.5TXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/250VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4549 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CCMR04.5TXP.pdf2.CCMR04.5TXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα CCMR 4-1/2A
CCMR04.5
CCMR4.5
CCMR4.5A
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A