BTA30-600CW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTA30-600CW3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 600V 30A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: 1.BTA30-600CW3G.pdf2.BTA30-600CW3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BTA30-600CW3G
Αριθμός εξαρτήματος BTA30-600CW3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 600V 30A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23929 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BTA30-600CW3G.pdf2.BTA30-600CW3G.pdf
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 600V 30A Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 30A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 300A @ 60Hz Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 50mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 35mA Διαμόρφωση Single