BTA25-600CW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTA25-600CW3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 600V 25A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: 1.BTA25-600CW3G.pdf2.BTA25-600CW3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BTA25-600CW3G
Αριθμός εξαρτήματος BTA25-600CW3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TRIAC 600V 25A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64673 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BTA25-600CW3G.pdf2.BTA25-600CW3G.pdf
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα BTA25-600CW3G-ND
BTA25-600CW3GOS
BTA25600CW3G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 25A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 250A @ 60Hz
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 50mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 35mA