AQ24-01FTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AQ24-01FTG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 42V SOD323
Φύλλα δεδομένων: AQ24-01FTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AQ24-01FTG
Αριθμός εξαρτήματος AQ24-01FTG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 24V 42V SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 391242 pcs Φύλλο δεδομένων AQ24-01FTG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42V
Τάση - Ανάλυση (Min) - Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά Automotive, AEC-Q101, AQ, SPA® Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 450W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323 Αλλα ονόματα F10390DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 65pF @ 1MHz (Max)