AK20-063C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AK20-063C
Περιγραφή προϊόντος TVS AXL KA RATED- 20KA 63V BI
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
56 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AK20-063C
Αριθμός εξαρτήματος AK20-063C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS AXL KA RATED- 20KA 63V BI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2580 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα F9315
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AK20-066C
AK20-066C
Περιγραφή: TVS AXL KA RATED 20KA 66V BI
Σε απόθεμα: 2350 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AK2003
AK2003
Κατασκευαστές: Astro Tool Corp.
Περιγραφή: DIE SET WEATHERPROOF SERIES
Σε απόθεμα: 414 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AK2-3PC-KD3
AK2-3PC-KD3
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: KEY OPER 30 MMNON ILL3POS MAINT
Κατεβάστε: AK2-3PC-KD3.pdf
Σε απόθεμα: 443 pcs
Σε απόθεμα: 399 pcs
Κατεβάστε: AK2004.pdf
Περιγραφή: TVS AXL KA RATED 20KA 76V BI