AK15-076C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AK15-076C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AK15-076C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 76V 150V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: AK15-076C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
56 pcs
112 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AK15-076C
Αριθμός εξαρτήματος AK15-076C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 76V 150V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2931 pcs Φύλλο δεδομένων AK15-076C.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 76V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 150V
Τάση - Ανάλυση (Min) 85V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Σειρά AK15
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Αλλα ονόματα AK15-076C-ND
AK15076C
F6590
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15000A (15kA) (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 10nF @ 10kHz
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AK1501-9P
AK1501-9P
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 15V 120W
Σε απόθεμα: 4787 pcs
Κατεβάστε: AK1501-9P.pdf
RFQ
AK15-076C-12
AK15-076C-12