AK10-200C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AK10-200C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AK10-200C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 200V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: AK10-200C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AK10-200C
Αριθμός εξαρτήματος AK10-200C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 200V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5561 pcs Φύλλο δεδομένων AK10-200C.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 200V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp -
Τάση - Ανάλυση (Min) - Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Σειρά AK10
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Αλλα ονόματα AK10200C Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)