AK10-076C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AK10-076C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AK10-076C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 76V 140V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: AK10-076C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
56 pcs
112 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AK10-076C
Αριθμός εξαρτήματος AK10-076C Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 76V 140V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3328 pcs Φύλλο δεδομένων AK10-076C.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 76V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 140V
Τάση - Ανάλυση (Min) 85V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Σειρά AK10
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Αλλα ονόματα AK10076C Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10000A (10kA) (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 6.5nF @ 10kHz