A1220UC4LRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
A1220UC4LRP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SIDACTOR 4CHP 180V 400A MS013
Φύλλα δεδομένων: A1220UC4LRP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A1220UC4LRP
Αριθμός εξαρτήματος A1220UC4LRP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SIDACTOR 4CHP 180V 400A MS013 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40401 pcs Φύλλο δεδομένων A1220UC4LRP.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 100V, 180V
Τάσης - ράμπας 130V, 220V Σειρά SIDACtor®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Gull Wing
Αλλα ονόματα A1220UC4L Αριθμός Στοιχείων 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 400A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 120mA χωρητικότητα 35pF, 55pF, 110pF