80E1C15.5S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 80A 15.5KVAC
Φύλλα δεδομένων: 80E1C15.5S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 142 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 80E1C15.5S
Αριθμός εξαρτήματος 80E1C15.5S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 80A 15.5KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 142 pcs Φύλλο δεδομένων 80E1C15.5S.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 18.875" L (76.20mm x 479.43mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 80A