60032R2BI5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC
Φύλλα δεδομένων: 60032R2BI5.5.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 51 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 60032R2BI5.5
Αριθμός εξαρτήματος 60032R2BI5.5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51 pcs Φύλλο δεδομένων 60032R2BI5.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 18.000" L x 7.600" W (457.20mm x 193.04mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Αλλα ονόματα 60032R2BI5.5LF
60032R2BI5.5LF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά Indicating
τρέχουσα Αξιολόγηση 600A Τάξη R
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA εγκρίσεις -
εφαρμογές Motor Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Astro Tool Corp.
Περιγραφή: TURRET HEAD
Σε απόθεμα: 537 pcs
Κατεβάστε: 600325-1.pdf
RFQ
60032R2C5.5
60032R2C5.5
Σε απόθεμα: 88 pcs
Κατεβάστε: 60032R2C5.5.pdf
RFQ
600324
Περιγραφή: TURRET HEADGERMAN D.P.
Σε απόθεμα: 563 pcs
Κατεβάστε: 600324.pdf
60032R2B5.5
60032R2B5.5
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL
Σε απόθεμα: 46 pcs
Κατεβάστε: 60032R2B5.5.pdf
600351
Κατασκευαστές: Avery Dennison
Περιγραφή: RFID INLAY PS WET UHF AD-380IL
Σε απόθεμα: 359127 pcs
Σε απόθεμα: 713 pcs
60032R3C5.5
60032R3C5.5
Σε απόθεμα: 68 pcs
Κατεβάστε: 60032R3C5.5.pdf
Κατασκευαστές: Avery Dennison
Περιγραφή: RFID INLAY DRY UHF AD-380IL
Σε απόθεμα: 441566 pcs
Κατασκευαστές: Cannon
Περιγραφή: TOOLS
Σε απόθεμα: 123 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: RFID INLAY DRY UHF AD-232IL
Περιγραφή: RFID INLAY PS WET UHF AD-232IL
Περιγραφή: TURRET HEAD
Σε απόθεμα: 568 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών